“Padrejtësi në dashuri” thotë Remzie Osmani në këngën e re (VIDEO)

By

Remzie Osmani ka publikuar projektin e saj të ri.

Kënga e shoqëruar me videoklip quhet “Padrejtësi në dashuri”.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Avni Qaili ndërkaq për muzikën punuan Gent Hoxha dhe Wirusi.

Më poshtë mund ta shihni projektin i cili ka dalë pak orë më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm