Pa një pa dy, Dua Lipa preu flokët: Ndryshimi drastik (FOTO)

By

“Prerje, prerje”, ka qenë përshkrimi i këngëtares Dua Lipa në një fotografi të publikuar në Instagram.

Ajo po prezantonte stilin e saj të ri të flokëve, dhe ndryshimi është goxha drastik.

Dua nuk është se kishte flokë të gjatë, megjithatë gjatësia ia mbulonte krahët ndërsa tani këngëtarja, sikur e inspiruar nga shkuara në Paris, ka prerë flokët si një vajzë franceze.

Me stilin e ri ajo duket të jetë e kënaqur, ndërsa komentuesit e kanë komplimentuar për përzgjedhjen. /Prive.al

Snip snip

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Artikuj të ngjashëm