Pa këto sandale mos e nisni verën (FOTO)

By

A jeni gati me pedikyr? Nëse po, atëherë ju sjellim modelet me të fundit të sandaleve për këtë sezon.

Sandalet kompletojnë pamjen tuaj në ditët e verës, prandaj edhe një zgjedhje me shije dhe e mençur është e domosdoshme.

Nëse i gjeni këto sandale apo të ngjashme, mos humbni kohë duke u menduar dy herë.

Artikuj të ngjashëm