Pa hatërmbetje: Ledri Vula e Dafina Zeqiri miq edhe pas ndarjes, interpretojnë bashkë (VIDEO)

By

Dikur ishin ndër çiftet e preferuara të shoubizit shqiptar. Të dy bukurosha e artista, Dafina Zeqiri e Ledri Vula, së bashku morën zemrat e qindra adhuruesve.

Image result for ledri dhe dafina

Dyshja pas një romance u ndanë, megjithatë kanë ruajtur raporte të mira mes vete dhe tani janë goxha miq të mirë.

Këtë e dëshmon edhe fakti se ata erdhën bashkë në festën e ditëlindjes së Ermal Fejzullahut, ku jo vetëm e shoqëruan njëri tjetrin por edhe interpretuan bashkë njërën nga këngët e tyre super hit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm