“Pa gajle” bashkon Young Zerkën dhe Fifin

By

Ashtu siç kishin paralajmëruar, Fifi dhe Young Zerka kanë publikuar sot bashkëpunimin e tyre të ri.

“Pa gajle” titullohet kjo këngë e shoqëruar edhe me një videoklip.

Projekti në minutat e parë nga publikimi ka marrë mjaft komente pozitive duke premtuar se do bëhet një prej hiteve të pakontestueshme të kësaj vere.

Shijojeni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm