Pa dhe me grim: Transformimi i Rinës bëhet viral në rrjet

By

Pak të famshme e kanë guximin që të shfaqen në rrjete sociale para dhe pas, përtej filtrave e grimit që sjellë perfeksionin!

Në këtë grup hyn edhe artistja Rina.

Ajo është shfaqur para dhe pas në një transformim të jashtëzakonshëm.

I gjithë transformimi është bërë nga artistja e grimit, Dafinë Neziri.

Videon që po bëhet virale, të plotë mund ta ndiqni në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm