OTR i Noizyt së shpejti jo vetëm me muzikë hip-hop?!

By

OTR i Noizyt është vazhdimisht në një proces zgjerimi.

Nga numri i anëtarëve, përfshirja së fundmi edhe e femrave që pritet të debutojnë, studiot e bizneset kanë vetëm një ritëm në rritje.

E mbase, në një të ardhme të afërt nuk do jetë çudi nëse OTR nuk do i  përket më vetëm zhanrit hip-hop.

Me doza të shakasë, një gjë të tillë e ka lënë të kuptohet Keisi, princesha më e re e grupit, për të cilën Prive.al raportoi e para disa muaj më herët.

Në një video  me babain e saj, Sabianin dhe një tjetër person, Keisi me doza të shakasë ka shkruajtur se po niset për ne Zvicër me OTR tallava.

Me grupin otr tallavaja? [email protected]_original @mserjani #zürich we coming ?

A post shared by CASSEY?? (@keisimeidini) on

Përtej humorit, bukuroshja 17 vjecare po punon pa ndalë në studio për projekte të reja dhe pritet që shumë shpejt të bëj debutimin e madh e të shumëpritur. /Prive.al/

?

A post shared by CASSEY?? (@keisimeidini) on

Artikuj të ngjashëm