Ori Nebijaj lë “Për’puthen” për të zëvendësuar Grida Dumën

By

Prezantuesja e njohur e “Për’puthen” që erdhi me një format të ri tani, Ori Nebijaj është gati për një udhëtim të ri në jetën e saj jashtë skenës së dashurisë.

Ori Nebijaj ka firmosur formularin e pranimit të mandatit në KQZ dhe tashmë do të marrë vendin e Grida Dumës e cila hoqi dorë nga politika për të drejtuar një emision në Top Channel.

Nebiaj ishte e renditur e 18-ta më 25 prill në listën e PD-së, por pas rirenditjes në bazë të votave preferenciale ajo u ngjit një vend më sipër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm