Organizohet Festivali i parë Operës në Kosovë dhe këto janë detajet!

By

Rame Lahaj përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka lajmëruar se me 7 gusht do të organizohet Festivali i parë i Operës në Kosovë i quajtur “Rame Lahaj Festivali Ndërkombëtarës i Operës”.

Festivali do të organizohet në Sheshin Skëndërbeu në Prishtinë.

 

View this post on Instagram

A post shared by 𝐑𝐚𝐦𝐞 (@ramelahaj)

Para dhe pas luftës në Kosovë nuk kishte një koncert të tillë të organizuar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm