Onati me projektin më të madh të karrierës solo!

By

Para disa javëve i ftuar në Privé ishte Onati, reperi nga labeli Babastars i cili përpos që zbuloi detaje nga jeta private u ndal edhe tek pjesa e preferuar e tij, muzika.

Onati tregoi që projekti i parë për 2018 do të vij brenda tre javëve, dhe do të jetë në bashkëpunim me një këngëtar të njohur.

Ndërsa, përpos kësaj ai është duke përgatitur një projekt akoma më të madh për karrierën e tij, e që është një album.

Titulli dhe data e lançimit akoma nuk janë vendosur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm