Olta Boka i dedikon këngë burrit të saj si dhuratë për ditëlindjen e tij!

By

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar Olta Boka, ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Per Ty”, titullohet kënga e cila tashmë është publikuar në platformën Youtube.

Kënga është dhuratë për burrin e saj, në ditën e ditëlindjes së tij, për shkak se projekti është dedikim për të, dhe videoklipi është i bazuar në historinë e tyre të dashurisë.

Në një postim në rrjetin social Instagram, këngëtarja kishte shkruajtur, “Per ty, njeriut të zemres sime, babait te Gaias, një dhuratë për ditëlindje”.

 

Më poshtë mund t’a dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm