Oh jo! Tërë këto vite paskemi qenë duke e shqiptuar gabim emrin e Rihannas

By

Një video e Rihannas e publikuar së fundmi nga British Vogue, na bëri ta kuptojmë se tërë këto vite, paskemi qenë duke e shqiptuar gabim emrin e këngëtares.

31 vjeçarja e ka thënë emrin e saj në një video për revistën prestigjioze, dhe super-ylli qartë e thotë emrin e saj “RIANNA” dhe jo Rihanna me një H në mes.

Pasi që u publikua videoja, shumë fansa të saj komentuan të shokuar se si tërë këto vite, paskan qenë duke e thënë gabim emrin e këngëtares!

Nëse edhe ju e keni thënë gabim, tani e mësuat njëherë e mirë se është “Riana”.

Artikuj të ngjashëm