‘O sa mirë’ mbetet pa njërën nga aktoret më të pëlqyera?!

By

Ka dy muaj që nuk e kemi parë në serialin ‘O sa mirë’ një ndër karakteret më atraktive të kastit. Fjala është për Çbanen e cila luhet nga Arjola Demiri.

Mungesa e saj është vënë re, e pyetjet kanë qenë të shumta mbi këtë largim. Prive mëson se distanca këto muaj nga seriali nuk është definitive.

Demiri pritet ti kthehet sërish kastit të ‘O sa mirë’ gjatë këtyre javëve, teksa në anën tjetër është mjaft e angazhuar edhe në teatër e shumë shpejt pritet të nis dhe një projekt të saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm