Nusja Meghan Markle bën paraqitjen e parë pas dasmës, por aty ndodh gjëja më qesharake

By

Meqë në muaj mjalti nuk janë nisur ende, ata po qëndrojnë akoma në Londër dhe tashmë kanë bërë paraqitjen e parë publike si çift i martuar.

Duka dhe dukesha e Sukseksit të Britanisë së Madhe, Princi Harry dhe gruaja e tij Meghane Markle, kanë bërë paraqitjen e parë në fillimin e festës së ditëlindjes së 70-të të Princit Charles.

The outing is Meghan and Harry's first event as the Duke and Duchess of Sussex

Meghan placed a protective arm around Harry as they made their way back inside during the garden party
Por një moment shumë qesharak ka ndodhur derisa Princi Harry, po jepte një fjalim për babain e tij në Londër.

Në një pikë gjatë fjalimit të tij, një grerëz po fluturonte rreth tij, e ai e ndaloi fjalimin duke thënë: “Më falni, ajo bletë për pak më pickoi”.

Turma menjëherë ka shpërthyer në të qeshura, e po ashtu edhe Dukesha Meghan Markle.

E pak nga ai moment, Dukesha ia ka sqaruar Princit Charles dhe gruas së tij Camilas, atë që ndodhi ngase u dha përshtypja se ata s’e kishin dëgjuar mirë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm