Nusja e Shyhretes, krejt “shyhret” (FOTO)

By

Dasma e saj u bë senzacion në botën e showbiz-it. Ajo bëri famë po aq sa edhe vjehrra e saj, këngëtarja Shyhrete Behluli.

Duke qenë se u martua me djalin e madh të këngëtares, Kushtrimin, prapa e kishte bujën e madhe.

Learta Jakupi, ishte vajza që po merrte e ende e merr vëmendjen e faqeve rozë.

Çdo hap i saji po përcillet dhe gjithçka që ajo bën ka filluar të shndërrohet në lajm. Edhe fotografia e saj e fundit, është mjaft interesante.

Ndonëse një vajzë moderne dhe me një stil goxha oksidental, ajo është veshur me dimi e është stolisur me ari, një veshje kjo tradicionale dhe orientale.

Si nuse e re që është, ky stil i shkon tej mase.

Çifti është martuar gjatë vitit të kaluar, duke celebruar me një dasmë të madhe.

Nuse ?

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

Artikuj të ngjashëm