Nusja e re: Elita Rudi nis përgatitjet e dasmës dhe sapo konfirmoi martesën

By

Po amrtohet me dashurinë e jetës së saj de i kanë mbetur fare pak ditë deri te dita e madhe.

Moderatorja shqiptare Elita Rudi që po martohet me reperin e famshëm Asdren Gjikollin, i ka gati edhe përgatitjet e dasmës.

Dyshja kanë zgjedhur datën 21 shtator si ditën e kurorëzimit të tyre, ndërsa dasma do të mbahet në një restorant që ndodhet në magjistralen Prishtinë – Ferizaj dhe jo në Pejë prej nga vjen edhe reperi.

Sigurisht meqë dy emra të famshëm po martohen, dasma do ketë elemente VIP, ndërsa për dekoret po kujdeset Grand Decor.

Rudi ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video, ku prezanton lulet me ngjyra pastel që ka zgjedhur si dekore të dasmës së saj. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm