Nushi tregon a është në lidhje (VIDEO)

By

Reperi Nushi ka treguar shumë gjëra në 60 sekondat e Prive.

Ai tha emrin e reperit i cilit duhet të pensionohet sipas tij, tregoi a është në lidhje dhe me cilën artiste shqiptare do ta kalonte një natë.

Shumëcka kuptoni në videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm