Nuse Kosove në Shtator – por a do i respektojë traditat e Prizrenit Jonida Vokshi?

By

Aktorja e moderatorja e njohur shqiptare Jonida Vokshi, i befasoi të gjithë kur muaj më parë i publikoi fotografitë dhe vendosi ta bëjë publike lidhjen me producentin kosovar, Besnik Krapin.

Dyshja kanë vjet e vjet që janë bashkë, ndërsa në Shtator kanë vendosur të lidhin edhe kurorë!

Por meqë po bëhet nuse Prizreni, a e ka ndërmend të vesh Jonida Maliqi dimija e jelek e t’i respektojë të gjitha traditat e këtij qyteti që njihet për zakone të panumërta dasmash?

Mësojeni çfarë tha ajo në Prive këtë javë!

Artikuj të ngjashëm