Nuk po mund të bëhet rehat: Lori Hoxha në dilema të mëdha!

By

Bukuroshja e njohur nga Shqipëria, Lori Hoxha, shquhet mjaft për jetën e saj luksoze dhe ndikimi që ka tek publiku me anë të profilit të saj në Instagram ku tash e një kohë është shndërruar në një model inspirimi për shumë vajza.

E pikërisht Instagrami po del të jet shkaktar i një dileme të madhe të saj.

Kjo pasi platforma në fjalë ka disa ditë që ka lëshuar opsionin LIVE e që po praktikohet nga shumë fytyra publike.

Njejt duket se deshi të veprojë edhe Lori e cila në pamundësi të kryerjes së këtij objektivi pyeti e çuditur se pse nuk po mund të praktikonte atë.

Kjo ndodh për faktin se kjo mundësi është lëshuar vetëm në disa shtete fillimisht e ku nuk bëjnë pjesë Shqipëria dhe Kosova.

Ditëve në vazhdim pritet që kjo mundësi të jetë valide edhe tek ne e deri atëherë skemi ç’bëjmë tjetër pos të presim. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm