Nuk njihen, por Dafina Zeqiri dhe Selena Gomez kanë diçka të njëjtë (FOTO)

By

Dafina Zeqiri, shpesh herë ka eksperimentuar me pamjen e saj, konkretisht me flokët.

Këngëtarja ditë më parë postoi një fotografi me të cilën ka treguar se ka rruar gjysmën e kokës nga ana e pasme, dhe ua ndryshoi ngjyrën.

Të njëjtën gjë, por pa i ndryshuar ngjyrë, ka bërë Selena Gomez – këngëtarja e famshme botërore e cila jo shumë shpesh ka guxuar të ndryshojë.

Selena – e cila ka qenë në fokusin e mediave rozë kohëve të fundit për shkak të transplantimit të veshkës, postoi sot një fotografi në Instagram, ku shihet që ka rruar gjysmën e flokëve.

Si mendoni ju, kujt i shkojnë më shumë?/Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm