Nuk ndodh shpesh që ta shohim Loredanën si sot në bikini!

By

Siç edhe dihet, tash e disa ditë, Loredana, Mozzik dhe Hana po qëndrojnë në Dubai.

View this post on Instagram

A post shared by Loredana (@loredana)

Në një kohë të ftohtë, ata po shijojnë temperaturat e nxehta në Emiratet e Bashkuara Arabe.

E dielli i Dubait ka qenë shkak që si rrallë herë, Loredanën ta shohim në bikine.

Reperja ka falënderuar Hanën për trupin teksa ka dhënë një mesazh shumë të mirë për të gjitha gratë e vajzat duke u shprehur se “sjellja në jetë e një fëmie nuk të dëmton linjat e trupit”.

Epo kjo nuk do mund të ilustrohej më mirë se me një shembull si ky i vetes. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm