Nuk ndalet Ledri, ky është bashkëpunimi i rradhës

By

Ledri dhe Gjiko në bashkëpunim?! Kjo është shumë e vërtetë!

Që të dy kanë lansuar projektet e tyre të fundit. Ledri Vula erdhi në shumë bashkëpunime dy nga to me Flori Mumajesin derisa i pranishëm ishte edhe në këngën e re të 2po2 “ E premte” e poashtu edhe në “Hip Hop” të Mc Kreshës dhe Lyrical son .

As Gjiko nuk e vonoi shumë produktin e tij pasues. Du muaj nga lansimi i këngës “Hajt hajt” reperi solli “Mos ma përzij” single ky i cili po mirëpritet nga publiku.

Prive mëson se reperët Ledri dhe Gjiko po punojnë për një bashkëpunim i cili pritet të jetë goxha interesant.

Këto ditë ata do të realizojnë xhirimet e klipit dhe pritet që për një afat të shkurtër kohor projekti muzikor të jetë i finalizuar.

Artikuj të ngjashëm