Nuk ndalet Genc Prelvukaj: Pas “Unstoppable” gati një tjetër këngë!

By

Kohëve të fundit  është treguar shumë produktiv në skenën muzikore shqiptare. Krahas vëmendjes drejt jetës së tij private, Genc Prelvukaj ka ditur ta orientoj publikun me po të njëjtin interes edhe në muzikën që prodhon.

Vitin e nisi në bashkëpunim me dy DJ-të, Dagz dhe PM për të vazhduar tani solo në këngën e re.

“Dimër” do të mbaj emrin ky projekt që tashmë bashkëpuntorët janë veçse të ditur, pasiqë e gjitha përfundohet nën kompaninë e tij BlackFish Entertainment të cilët finalizojnë këngën dhe klipin, teksa dora kryesore e saj mbetet vetë reperi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm