Nuk ndalet Agona Amiga, reperi kësaj radhe sjell…

By

Agon Amiga është aktivizuar goxha kohëve të fundit.

Pak pas një ‘dissi’ që solli në versionin audio i cili nuk dihet saktë kujt iu dedikua, artisti ka vendosur të sjellë një tjetër projekt por kësaj radhe me videoklip.

Kënga quhet ‘oh bir’ dhe tashmë kanë përfunduar edhe xhirimet.

Më poshtë mund ta shihni një video e cila ju sjell pak pamje nga klipi i ri i cili do të publikohet brenda këtij muaji./Prive.al

View this post on Instagram

Coming soon 💣💣 Agon Amiga -Ohh bir

A post shared by BABASTARS (@babastars_official) on

Artikuj të ngjashëm