Nuk mund të injorojmë faktin sa shumë ngjajnë Usta dhe Genta në fotot e fëmijërisë

By

Një nga çiftet më të përfolura padyshim që këtë vit kanë qenë, Genta dhe biznesmeni turk, Usta.

Dyshja që kanë një kohë që janë bashkë, nuk humbasin asnjë moment të ditëve të tyre larg njëri tjetrit.

Madje kanë edhe një llogari të përbashkët në rrjetit social Instagram.

Një postim i fundit është ai që mori vëmendje. Në një postim të vetëm, shfaqen dy foto të fëmijërisë së Gentës dhe Ukës.

Duket se në fotot e shkrepua ndaras cifti duket se janë në një moshë, e ngajshmëria është ajo që nuk mund të injorojmë. Ndoshta kjo për faktin se të dy kanë modele të njëjta flokësh – po për më tepër gjykojeni vetë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm