Nuk mjaftoi me Mustafa Nanon, edhe Arian Çani ka punë me Ilda Bejlerin

By

Debati mediatik në mes prezantuese Ilda Bejleri dhe kolgeut të saj, Mustafa Nanos, eskaloi publikisht dhe ata u përfolën e replikuan me njëri tjetrin për ditë të tëra.

E tani debatit I është bashkuar edhe një i tretë e ai është moderatori Arian Çani.

Siç duket, veshja në pozën e Ildës është me dekolte më të mbyllur se zakonisht, e ka infiltruar Çanin me një koment në profilin e tij në Instagram, ku e risjellë sërish në diskutim çështjen: “Nano-Bejleri”.

“Më duket se ky Muçua i Nanove arriti ta kompleksojë këtë Ildën e Bejlerëve!!! Ti si mendon?” – ka shkruar Çani në postimin e tij, duke dashur me gjasa të rihapë debatin e shumëpërfolur, që u shua papritmas.

Artikuj të ngjashëm