Nuk ka më dyshime: Ndahet çifti i njohur kosovar?

By

Ka një kohë prej të fundës herë kur kemi parë muzikantin Milot Binaku me bashkëshorten e tij, Vjosa Shehun.

Kryesisht, në rrjete sociale, Binaku shfaqet i vetëm dhe në gjithë profilet e tij, më nuk gjendet as edhe një gjurmë e Vjosës.

LAJMI VIJON NËN FOTO

Kjo ka bërë që të dyshohet mbi një ndarje të çiftit që kanë edhe një vajzë.

Prive.al nga burime të sigurta pranë dyshes ka arritur të mësojë që ata janë ndarë.

‘Miloti dhe Vjosa ka disa muaj që nuk jetojnë bashkë. Sidoqoftë në mes kanë vajzën dhe për këtë arsye po mbajnë raporte solide me njëri-tjetrin’ – ka deklaruar burimi për portalin tonë.

Çifti ishin në një lidhje disa vjeçare por duket se në një moment të caktuar, gjërat nuk kanë funksionuar. /Prive.al

Image result for milot binaku martohet

Artikuj të ngjashëm