Nuk ka më dilema: Kjo bukuroshe është mbretëresha e re e OTR (FOTO)

By

Që prej largimit të Encës nga OTR shumë është përfolur mbi pasuesen e saj në grup.

Beatrix Ramosaj e këngëtare të tjera të njohura u lakuan si emra të mundshëm megjithatë e vërteta tashmë ka dalur ashtu siç e kishte paralajmëruar Prive.al disa javë më parë! (LEXO KËTU)

Keisi Meidini, vajza e Sabianit, këngëtarit të njohur tashmë edhe zyrtarisht është mbretëresha e grupit!

Kjo është vulosur mbrëmjen që lamë pas kur bukuroshja, ka festuar ditëlindjen e 17-të.

Në tortën e saj, nuk ka munguar kurora, simbol identifikues i label-it të reperit Rigels Rajku dhe ajo është konsideruar si ‘mbretëresha’ në mbishkrim.

Mbetet të shihet tashmë se kur pritet ta shohim Keisin në skenë me projekte muzikore, përtej daljeve me Noizyn dhe djemtë e tjerë të grupit. Një gjë e tillë mësohet të mos jetë shumë larg… /prive.al/

Thank you everyone for the wishes, I born blessed with the best family and friends on world ??

A post shared by Cassey (@keisi.medini) on

Happy birthday to me ??

A post shared by Cassey (@keisi.medini) on

 

Image result for noizy keisi

Artikuj të ngjashëm