NUK I SHTOHEN PROTAGONISTË SERIALIT ‘HIGH 3’

By

Ka marrë bujë mediatike akoma pa u publikuar. Pjesa e tretë e këngës ‘High’ është në finalizim e sipër dhe do të jetë gati për tu transmetuar këtë javë.

Prive mëson pjesë e këtij projekti do të jenë të gjithë antarët e labelit “Babastars” për dallin nga ‘High 2’.

Përpos kësaj ndryshe është edhe lokacioni i xhirimit i cili është realizuar në Tiranë.

Në videoklip do të shfaqen vetëm gjashtë reperët e këtij labeli pa ndonjë statist./Prive.al

Artikuj të ngjashëm