Nuk e konfirmonin, por çifti i njohur kapen mat pas 5 vjet lidhje

By

Pas pesë vitesh takimesh të fshehta, më në fund aktorja Katie Holmes ka dalë haptazi me të dashurin Jamie Foxx.

https://www.usmagazine.com/wp content/uploads/2018/08/katie holmes jamie foxx beach

Dyshja që po mbanin një profil shumë të ulët publik, janë fotografuar bashkë në një plazh në Malibu, dhe kishin sy vetëm për njëri tjetrin.

Katie dhe Foxx, kanë shijuar një shishe shampanjë dhe bashkë kanë luajtur volejboll e janë relaksuar në rërë.

Thuhet se ata kanë nisur romancën e tyre që nga viti 2013-të, mirëpo asnjëherë nuk e kanë konfirmuar se janë në një lidhje, megjithatë ja ku kapen mat së bashku nga revista Us Weekly!https://www.usmagazine.com/wp content/uploads/2018/08/katie holmes jamie foxx beach

https://www.usmagazine.com/wp content/uploads/2018/08/katie holmes jamie foxx beach

https://www.usmagazine.com/wp content/uploads/2018/08/katie holmes jamie foxx beach

 

Artikuj të ngjashëm