Nuk duhet të humbisni projektin e ri nga Ilira

By

Tabloide të shumta e quajtën shqiptaren Ilira si ‘princesha e popit’, dhe ajo sapo erdhi me një projekt të ri.

Disa ditë më parë kishim transmetuar se ajo kishte gati një projekt të ri, i cili u lansua dhe titullohet “Royalty”.

Mos humbisni këngën e saj të re të realizuar edhe vizualisht. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm