Nuk duhet humbur spektakli nga Ermali, Ledri, Ylli, Lumi, Kresha dhe Lyrical Son

By

Episodi i fundit i Prive Reality s’kishte si të përfundonte më mirë se me Ermal Fejzullahun, Lumi B, Ledri Vulën, Yll Limanin, Mc Kreshën dhe Lyrical Son.

Shumë rrëfime interesante dhe ekskluzive i ndanë yjet me publikun, madje edhe të çuditshme dhe mbi të gjitha shumë këngë.

Ndiqni të plotë materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm