Nuk do të besoni se sa kushton një maicë e Albatrit Muqiqit

By

Njihen për paraqitje interesante në publik. Nuk preferon shumë të eksperimentoj me ngjyra apo modele të veshjeve por me ato që vesh, Albatrit Muqiqi duket mirë.

Megjithëse nuk jep përshtypjen e një artisti që investon shuma marramendëse në veshje dhe nuk përflitet shpesh për këtë pjesë, duket se gjërat për këngëtarin kanë ndryshuar.

Ai së fundmi ka postuar një imazh në rrjete sociale ku shihet me një maicë të firmës Philipp Plein, dhe këtë ai e ka shfaqur haptazi duke treguar vetë firmën.

E një kërkim i thjeshtë në internet vë në pah se çmimi i maicave nga kjo firmë të modeleve të ngjashme varion në shifra marramendëse prej 500 – 900 dollarë për një të tillë.

Albatriti, me gjasë që pasi ndërroi status po tregohet më dorëlirë duke investuar më shumë se zakonisht në garderobë. Ama, po ia del që të reflektoj një imazh të duhur. /PRIVE.AL/

3ba8ae9

3ba8ae9

Artikuj të ngjashëm