Nuk do ta njihni! Arbër Bytyqi ndryshon pamje (FOTO)

By

Me punën e tij si grimer, ai ka arritur që brenda pak vitesh të bëhet një ndër më të suksesshmit në trojet shqiptare.

Arbër Bytyqit tashmë i besojnë edhe shumë fytyra publike dhe jo vetëm të cilat i transformon me duart e tij.

View this post on Instagram

Brida Transformation of the day #hair and #makeup by #STUDIOArber

A post shared by Arber Bytyqi (@arber_bytyqi_mua) on

Por grimeri duket se ka vendosur të transformohet në pamje për vete, megjithatë, normalisht jo përmes grimit.

Arbëri  ka vendosur të ndryshojë stil duke lëshuar mjekrrën me ç’rast reflekton një imazh komplet tjetër, larg prej atij të kuruarit me të cilin jemi mësuar ta shohim.

‘Kur bëhesh djalë i keq’ – ka qenë mbishkrimi i grimerit sipër fotografisë e cila është pasuar me shumë komente.

Nga Dhurata Dora tek Andrra Destani, Marina Vjollca, Samanta, Soni Malaj e Dafina Zeqiri, të famshmet e estradës kanë mirëpritur ndryshimin në pamje të Arbërit. /Prive.al

View this post on Instagram

When you become a badboy 😂

A post shared by Arber Bytyqi (@arber_bytyqi_mua) on

Artikuj të ngjashëm