Nuk do ta besoni sa muajshe ishte Remzije Osmani kur fillojë të ecte (VIDEO)

By

10 gjëra shumë interesante i ka zbuluar këtë të shtunë në Prive, këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzije Osmani.

Ajo tregoi sa muajshe ishte kur filloi t’i bënte hapat e parë, foli për një dhunti që ia ka dhënë Zoti, poashtu tregoi në cilat lëndë nuk ishte e mirë kur ka qenë në shkollë.

Këto dhe disa gjëra të tjera interesante për Remzijen, i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm