Nuk do besoni sipëmarrjen e re të Mihrije Brahës (FOTO)

By

Me secilën ditë që po kalon, këngëtarja Mihrije Braha duket se po thellohet në biznese të reja.

Pak muaj më parë, ajo hapi dyqanin me fustane dhe duket që nuk e ka ndërmend të ndalet.

Nën inicialet e saj ‘MB’ të cilat i ka shndëruar në brend, këngëtarja ka nisur një sipërmarrje të re në fushën e kozmetikës.

Ajo ka lansuar në treg kremin kundër rrudhave me efekt kundër plakjes ‘anti-age’, siç ka treguar vetë përmes një postimi në rrjete sociale.

Bio kremë…..M.B line

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

Të ketë zbuluar më në fund sekretin e saj të fshehur për vite të tëra kundër plakjes? Prova e kremit ‘MB’ nuk tingëllon ide e keqe… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm