Nuk do besoni sa kushton garderoba e Renée! (VIDEO)

By

Ajo është pa dyshim një prej fëmijëve më të famshëm e njëkohësisht më të dashur.

Pa ardhur akoma në jetë, vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renée është komentuar në shtyp duke kapur vëmendje në opinon.

E ndonëse paraqitjet e saj nuk janë të vazhdueshme, në secilën prej tyre falë prindërve një parim nuk shkelet – dukja me shumë stil.

Por sa kushton veshja e princeshës së vogël të familjes?! 

Gazetari Vlorijan Halili ka përgatitur një material mbi jetën luksoze të fëmijëve të estradës dhe detajet mbi fustanet dhe veshjet tjera të Renée mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme nga minuti 1:50.

Artikuj të ngjashëm