Nuk do bënte kurrë duet por Flaka i këndon këngën, Mentor Kurtishit! (Video)

By

Flaka Krelani ishte protagoniste në intervistën më të shkurtër të Prive, 60 sekonda. Këngëtarja tregoi se është single dhe nuk ka ndryshuar asgjë në jetën personale e teksa në ato provokative nuk ka dhënë përgjigje konkrete.

Por ajo flet më shumë sa i përket muzikës dhe karrierës. Flaka ka treguar se zhanrin ‘Rock’ do e ndërronte vetëm me Hip Hop.

E pyetur se me cilin këngëtar nuk e sheh veten në duet ajo zgjodhi të këndoj këngën ‘Oj dashnia jeme a je gjallë’ të Mentor Kurtishit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm