Nora, Roberti dhe Renée, nisin pushimet bashkë

By

Pas një vere të gjatë dhe me shumë punë, Nora Istrefi dhe bashkëshorti i saj Robert Berisha, kanë gjetur pak kohë për pushime.

Çifti bashkë me vajzën Renée, u panë fillimisht në aeroportin e Prishtinës, nga ku edhe kanë udhëtuar.

Akoma nuk është bëri i ditur vendi ku familja po pushon, por marrë parasysh vitet e kaluara, edhe kësaj here, Nora dhe Roberti kanë zgjedhur Turqinë.

Pushimë të këndshëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm