Nora mahnitë me pamjen në ditëlindjen e Renée

By

Në shtëpinë e çiftit Nora Istrefi – Robert Berisha në lagjen Marigona po festohet ditëlindja e Renée.

Në rrethin e ngushtë familjar dhe shoqëror, duket që gjithçka është menduar deri në detaje për festën e cila ka një veçori – ngjyrën e kuqe.

Kjo është reflektuar në veshjen e Norës e cila definitivisht po shkëlqen në aspektin e paraqitjes.

Më poshtë disa fotografi të ndara nga Era në Snapchat. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm