Nora lë pa fjalë, e veshur në të bardhë (FOTO)

By

Këngëtarja Nora Istrefi, krahas suksesit në muzikë që si ka munguar prej ditës së parë, vëmendjen e merr shpesh edhe me një detaj tjetër.

Është stili unik i këngëtares në veshje ai që bën diferencën dhe që bën që shpesh të kthehen syte drejt këngëtares.

Njejtë ka ndodhur edhe sot, në imazhin e fundit të bukuroshes së postuar në rrjete sociale.

Nora ka lënë pa fjalë, e veshur komplet në të bardhë.

Fotoja e mëposhtme flet vetë… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm