NORA ISTREFI RUAN SHOQËRINË E ‘DANCE WITH ME’!

By

Këngëtarja Nora Istrefi edhe pse u shkëput para kohe nga spektakli ‘Dance With Me’ po vazhdon të ruaj raportet miqësore me ekipin e këtij produksioni.

Shpreshherë përmes llogarive  të saj në rrjetet sociale ka treguar mungesën që ndjen për ta.

Ndërsa tani Nora ka shkuar në kryeqytetin shqiptar dhe ka takuar balerinët e këtij kasti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm