Nora Istrefi publikon klipin ‘Bamboleo’ (Video)

By

Këngëtarja Nora Istrefi ka përgatitur këngën e saj të re.

‘Bamboleo’ që bart emrin ky projekt u dha premierë në Prive, të shtunën. Kënga  është punuar nga Red Box Entertainment.

Ndërsa e veçantë është videoklipi i cili realizuar nga stafi i Norës dhe jo ndonjë produskion.

Këtë projekt Istrefi i ka dedikuar Renee-së./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=HsGsPEQgo0k

Artikuj të ngjashëm