Nora Istrefi po xhiron klipin e ri dhe stili i saj i flokëve është i paparë

By

Gjithmonë e guximshme me paraqitjet e saj publike dhe asnjëherë nuk ka hezituar të sjellë gjëra të reja.

Këngëtarja Nora Istrefi, e cila ka diplomë edhe në dizajn mode, ka publikuar disa fotografi të realizuara nga skenat e xhirimeve të klipit të saj të ri të cilin po e bën me këngëtarin Skerdi Ago.

Nora ka zgjedhur të duket super seksi në klipin e saj të ri, ndërsa edhe flokët i ka ndryshuar goxha shumë, pasi që kësaj here këngëtaren e shohim me balluke.

Istrefit që shpesh herë ia kanë m’veshur epitetin si këngëtarja më seksi e estradës, po e mbanë këtë titull edhe kësaj here, pasi që në klipin e fundit po duket hata!

View this post on Instagram

🎬

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Artikuj të ngjashëm