Nora Istrefi në bashkëpunim me këtë këngëtar, nis edhe xhirimet e klipit!

By

Për ditë të tëra qarkulloi lajmi anë e mbanë se Nora Istrefi e Irkenc Hyka po përgatisnin një tjetër duet së bashku.

Dyshja muaj më parë kishin lansuar këngën “Tymi i dashnisë”, të cilën fillimisht Nora Istrefi e anuloi për publikim, ndërsa po e nëjjta këngë u publikua solo nga Irkenci e më pas edhe në duet me Norën.

Por siç duket dyshes po i shkon mjaft mirë bashkëpunimi, meqë kanë vendosur të realizojnë një duet të dytë.

Bazuar në punën e mëhershme të Irkencit, kënga e tyre do të jetë shumë ritmike ndërsa Prive ka marrë vesh, se Nora dhe Irkenci, tashmë kanë përfunduar xhirimet e klipit të ri.

Artikuj të ngjashëm