Nora Istrefi e dëshmon se është e zonja në kuzhinë (FOTO)

By

I gjithë vendi aktualisht është në karantim.

Kjo po ndodhë për shkak të koronavirusit i cili ka kapluar gjithë botën.

Në këto ditë të ‘izolimit’ rrjetet sociale janë stërmbushur me gatime, ushtrime fizike dhe shumë gjëra të tjera, në kushte shtëpie.

Së fundmi, Nora Istrefi e ka dëshmuar se është e zonja në kuzhinë.

Këngëtarja ka përgatitur speca të mbushur dhe këtë e bëri të ditur përmes një fotografie të postuar në Instagram.

“Të kqyrim a po vyjn najsen”, ka shkruar ajo mbi imazhin e ndarë me ndjekësit të saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm