Nora fillon ditën me buzëqeshjen e Renee-së (Video)

By

 

Renee është një ndër fëmijët më të përfolur të shtypit rozë. Jo vetëm nëna e babai janë nën llupën e medies por edhe ajo.

Çdo fotografi që është postuar është shndrruar në lajm për portale, ndërkaq tani Nora ka postuar një video të saj.

Përmes kësaj Nora ka përshëndetur ndjekësit dhe adhuruesit e saj e po ashtu ka informuar ata se është aktive edhe në SnapChat.

Ndërkaq në planin muzikor ka kohë që është paralajmëruar kënga e re e Norës por që akoma nuk është publikuar.

Artikuj të ngjashëm