Noizyt nuk i mjafton një kafe, ja çfarë bëri mëngjesin e sotëm

By

Noizyt nuk i mjaftoi një kafe për t’u kthjellur sot në mëngjes.

Ai ishte aktiv në rrjetin social Instagram që në orët e hershme të mëngjesit dhe veprimet e tij i ndau me ndjekësit e tij që janë të shumtë në këtë rrjet.

Ai fillimisht postoi një kafe të cilën po e pinte në lokalin e tij me emrin ‘Rigels Bar’ por më pas postoi edhe një tjetër foto mbi të cilën shkroi ‘e para s’boni punë’, duke treguar se iu deshën dy.

Kujtojmë që reperi ka koncerte pothuajse çdo ditë prandaj ‘kthjellja’ në mëngjes për të shpesh është problematike.

Noizy së fundmi nxori këngën e re në bashkëpunim me reperin italian Ghali – projekt i cili u pëlqye dhe po merr miliona klikime në youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm