Noizy vs. Ledri (Video)

By

Të dielën mbahet finalja e Top Fest, në të cilën po flitet se pretendentët kryesore për ta fituar vendin e parë janë dy këngë:

Ledri ft. Lumi B & Ermali – ‘Shko’ dhe Noizy ft. Elgit Doda ‘Vetëm ti’

Cila është e pëlqyera juaj.

Votoni këtu./Prive.al

[total-poll id=8286]

 

Artikuj të ngjashëm