Noizy tregon anën e tij humane: Ja çfarë veprimi ndërmorri së fundmi (FOTO)

By

Reperi i njohur nga Shqipëria, Noizy, përveç anës së tij artistike që e shfaqë në skenë posedon edhe një anë tjetër që jo shumë persona të famshëm e gëzojnë.

Ai njihet si një njeri mjaft human, e humanitetin e tij e tregoi edhe së fundmi teksa u pa që i kishte shkuar për ndihmë tek një familje në kushte varfërie të skajshme.

Ka pasur edhe raste të tjera kur artisti ka dhënë kontributin e tij por që humanizmin e tij ka dashur ta mbajë të fshehur dhe mos të bëhet e madhe nëpër media.

Përveç rastit të fundit ai përmes profilit të tij në Instagram ka treguar se ka  një ofertë nga një klinikë private për mbulimin e operacionit dhe kushdo që di ndokë që ka nevojë ti lajmërohet atij përmes e-mailit. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm